Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Матеріали для екстер'єру

В категорії немає товарів

Продовжити

Лакофарбові матеріали для зовнішніх робіт - переважно поліакрилові матеріали на водній основі. Такі матеріали мають найвищі світлостійкі, атмосферостійкі та водостійкі властивості, які забезпечують деревині надійний захист від будь-яких зовнішніх впливів, механічних пошкоджень та атмосферних явищ. При виконанні зовнішніх робіт використання таких ЛФМ є обов'язковим, оскільки на відкритому повітрі деревина піддається особливо серйозним навантаженням, і без належного захисту вона може швидко стати непридатною.

Види зовнішніх лакокрасочних матеріалів для екстер'єру

Сучасний ринок пропонує споживачеві широкий вибір лакофарбових матеріалів для зовнішніх робіт. Серед усіх цих засобів можна виділити такі категорії матеріалів:

  • Лаки. Лак для дерева на водній основі може наноситися як на непідготовлену, так і на попередньо пофарбовану поверхню. З його допомогою деревині надають додаткову міцність, твердість, стійкість до атмосферних впливів, а також характерний дзеркальний блиск. Нерідко лаки додаються до складу емалей для підвищення сили блиску останнього шару.
  • Емалі. В склад емалей входять різні пігменти, а також лак, який виступає у ролі розчинника. Ці матеріали дозволяють досягти утворення на деревині ще більш твердої та міцної блискучої плівки.
  • Пропитки. Водна пропитка застосовується для надання вихідному матеріалу більш високих техніко-експлуатаційних властивостей. Нею пропитуються верхні шари деревини, а після повного висихання можна додатково нанести лак або емаль.
  • Шпаклівки та грунти. Шпаклівка і водний грунт для зовнішніх робіт - це категорія реставраційних та підготовчих матеріалів. З їх допомогою вирівнюються тріщини та нерівності, підготовлюється поверхня для подальшого нанесення лаку і фарби.

Всі ці та багато інших матеріалів ви з легкістю можете придбати в каталозі продукції інтернет-магазину Sayerlack.in.ua. Ми запропонуємо вам найкращі рішення та лише найбільш доступні ціни по всій Україні.

Робити покупки в нашому магазині - це швидко, доступно і комфортно. Ми заощадимо Dаші гроші і ваш час, дозволяючи оформити замовлення за декілька хвилин. Вам не доведеться покидати стіни вашого будинку - всі операції виконуються в режимі онлайн прямо на нашому сайті.

Поспішайте вигідно купувати пропитки, грунти, шпаклівки та лак на водній основі тільки в інтернет-магазині Sayerlack.in.ua!