Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Шеббі Шик

В категорії немає товарів

Продовжити

Шеббі Шик в декоруванні. Цей стиль чудовий для людей, які бажають створити стильний інтер'єр, не витрачаючи при цьому багато коштів. Купити дешеві старовинні меблі на блошиному ринку, пошукати предмети декору на горищах у бабусь і прабабусь, озброїтись простим інструментом і створити неповторну атмосферу! Шеббі-шик чудово підходить там, де живуть маленькі діти і тварини, які, як відомо, не завжди охайно поводяться з меблями. Адже наші меблі вже потерті, кілька зайвих подряпин і відколів не зіпсують загальну картину.

Стіни в стилі шеббі-шик. Зазвичай вони білі, але часто грубо пофарбовані. Підійдуть і шпалери з особливою текстурою, що імітує грубу штукатурку або "відшарування" фарби. Можна використовувати гладкі шпалери з орнаментом - троянди, ангели, канделябри та інші.

Підлоги в інтер'єрі у стилі шеббі-шик. Віддають перевагу дерев'яним підлогам; оптимальний вибір - паркетна дошка з ефектом старовинності. На дерев'яну підлогу можна нанести орнамент за допомогою шаблону.

На кухні можна покласти плитку з ефектом ударів і відколів. Однак, такий ефект можна досягти й під час укладання, перед цим розбивши кілька плиток і приклеївши їх до підлоги частинами. Сама плитка, звичайно, повинна бути розкішною або принаймні створювати таке враження.

Стеля шеббі-шик. Стеля не чисто біла, вона має вигляд, наче втратила свою білизну з часом. Можна штучно створити тріщини та пошкодження.

Іноді в інтер'єрах у стилі шеббі-шик зустрічаються балки, але це більш характерно для стилю Прованс. У шеббі-шик краще прикрасити стелю лепкою - розеткою, молдингами. Лепку, до речі, можна позолотити сувоє золото.

На стелі розташована люстра, обов'язково розкішна і, можливо, хрустальна. Бажано з трояндами або ангелочками.