Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Крослінкер для водорозчинних покриттів XA4095/00 Sayerlack

Все про товар
Відгуків
0
Питання
0
Новинка
В наявності
Модель: XA4095/00
Виробник: Sayerlack
Відгуки: 0
Знайшли дешевше?
95.70 €
Купити в 1 клік:
Опис

XA4095/00 Sayerlack - крослінкер для водорозчинних покриттів.

При додаванні в концентрації 1-2%, він значно покращує твердість, стійкість до зносу та стійкість до агресивних хімікатів.

Рекомендується до застосування в тих випадках, коли ці характеристики особливо важливі (наприклад, верхнє покриття для меблів, коли потрібна твердість і хімічна стійкість; верхнє покриття для дверей та віконних рам для використання в країнах з особливо спекотним кліматом та ін.).

XA4095/00 втрачає свою ефективність через 48 годин після додавання до покриття. По закінченні цього часу необхідно додати свіжий крослінкер, змішуючи залишений продукт з відповідною кількістю свіжого матеріалу.

При додаванні XA4095/00 до грунту або самогрунту слід враховувати, що є ймовірність скорочення або неякісного нанесення верхнього шару. Якщо інтервал між нанесенням наступних шарів становить більше 2 годин, слід ретельно шліфувати основу.

Покриття скла можливо за додавання 2% XA4095/00 до водорозчинних продуктів. Оскільки продукти на ринку представлені у широкому асортименті, необхідно провести попередню перевірку покриття.

Спосіб застосування:

XA 4095 має високу в'язкість, тому його слід додавати у пропорціях, зазначених вище. При додаванні перемішувати (бажано механічним шляхом).

Якщо при додаванні не перемішувати, то можуть утворитися згустки, що потребуватимуть фільтрації продукту.

Використання крослінкера в продукті зазвичай не призводить до зміни в'язкості, однак при вмісті понад 2% в'язкість збільшується, і продукт може стати гелеподібним.

Продукт з крослінкером, зберігаючись добу, можна використовувати, змішавши його в пропорції 1:1 зі свіжим продуктом. Потім в суміш необхідно додати кросслинкер, вважаючи всю суміш свіжим продуктом.

Рекомендації:

Цей продукт призначений лише для професійного застосування.

Не рекомендується використовувати в домашніх умовах.

Ціна вказана за 1 л на розлив. Товар відпускається на розлив (будь-який потрібний Вам об'єм) або у фірмовій тарі.


Теги: спеціальні добавки Sayerlack

Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Крослінкер для водорозчинних покриттів XA4095/00 Sayerlack
95.70 €