Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Для екстер'єру

В категорії немає товарів

Продовжити

Sayerlack - компанія з світовим ім'ям та великим досвідом у сфері лакофарбових матеріалів. Sayerlack - італійська мультинаціональна компанія, що є лідером на ринку лакофарбових покриттів для дерева.

У нашому магазині ви зможете придбати будь-які лакофарбові матеріали ТМ Sayerlack.

Широкий асортимент Sayerlack включає поліуретанові, водорозчинні, нітроцелюлозні, поліефірні матеріали, а також матеріали з УФ-затвердженням. Покриття призначені для ванних кімнат, кухонь, вітальні, меблів, паркету, дверей та вікон, морського меблів, зовнішнього використання. Крім цих продуктів, асортимент Sayerlack включає антипірени та антибактеріальні покриття, а також спеціальні ефекти для дерева.

Лакофарбові матеріали для зовнішнього використання ідеально підходять для альтанок, бесідок, віконних рам, меблів та терас.

Наші спеціалісти завжди готові надати консультації та технологічну допомогу щодо використання матеріалів. Менеджери магазину завжди готові допомогти Вам вибрати, замовити та купити водорозчинні лакофарбові матеріали Sayerlack.