Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Бейці

Сортування:
AC0600/17  водорозчинна морилка
В наявності
Новинка
AC0600/17 водорозчинна морилка
Код товару: AC0600/17
0
26.40 €

Морилки - це особлива категорія лакофарбових матеріалів, які широко використовуються для зовнішніх і внутрішніх робіт з натуральною деревиною. Вони надають матеріалу більш презентабельний зовнішній вигляд та захищають його від агресивних зовнішніх факторів. Морилки проникають глибоко в структуру деревини, забезпечуючи захист від осадів, вологості, дрібних дефектів, комах і грибків, при цьому не впливаючи на природну текстуру матеріалу.

Придбайте морилки, які не лише забезпечать захисні властивості для дерев'яних поверхонь, але й нададуть їм цікавого декоративного ефекту. Вони дозволяють досягти унікального мореного ефекту за рахунок багатого кольорового насичення та виразності текстури деревини. Морилки повністю вбираються в дерево, не утворюючи поверхневого шару, як лаки та фарби, що дозволяє їх використовувати в будівництві, ремонті та меблевому виробництві.

Обробивши деревину якісною морилкою, Ви зможете:

  • Підкреслити виразність текстури матеріалу та зробити його кольорово більш насиченим і яскравим.
  • Приховати будь-які незначні дефекти, подряпини та нерівності, підготувати дерево до подальшої обробки.
  • Забезпечити надійний захист поверхні від агресивних факторів зовнішнього середовища та продовжити її експлуатаційний термін.
  • Успішно імітувати більш дорогі породи дерева, не залишаючи слідів обробки.
  • Значно підвищити вологостійкість матеріалу.

В інтернет-магазині Sayerlack.in.ua Ви можете придбати морилки для дерева на водній, олійній, спиртовій та восковій основах. Ми пропонуємо широкий вибір і найкращі ціни в Києві. Завжди можете звернутися до нашого менеджера для отримання безкоштовної телефонної консультації у разі виникнення питань. Оформлення замовлення на сайті займе всього кілька хвилин, а доставка буде здійснена в будь-яку точку України. Купуйте якісні морилки для дерева в інтернет-магазині Sayerlack.in.ua за найкращими цінами!