Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Вологомасловідділювачі

В категорії немає товарів

Продовжити

Фарбувальне обладнання - основна складова відмінного результату процесу фарбування деревини. Адже це головний інструмент у руках фахівця-маляра.

DeVilbiss - лідер європейського ринку спеціального покраскового обладнання. Сімейна компанія, яка відрізняється виробництвом найвищої якості.

Сучасна обробка вимагає більше, ніж просто висока якість та ефективність виробництва. Тепер розпилення повинно відбуватися в рамках екологічних стандартів. Все обладнання DeVilbiss відповідає сучасним європейським стандартам якості та екології. Крім того, DeVilbiss встановлює галузевий стандарт обслуговування клієнтів, надаючи передові технології через глобальну дилерську мережу спеціалістів обслуговування на місцях.

Вологомасловідділювачі DeVilbiss виготовлені з високоякісних матеріалів, які забезпечують 100% стійкість до розчинників.

Ви можете швидко вибрати та придбати влагомаслоотделители DeVilbiss в нашому інтернет-магазині зі швидкою та зручною доставкою по всій території України.