Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Фарбопульти

В категорії немає товарів

Продовжити

Краскопульти DeVilbiss - це одні з перших професійних фарбопультів, що почали вироблятися ще в далекому 1907 році. Винахід фарборозпилювача поклав початок справжній революції в області фарбування та декорування, оскільки такі пристрої вже в своїй початковій формі забезпечували набагато вищу якість, ніж звичайні пензлі або валики. Тому не дивно, що одразу після винаходу першого прототипу фарбопульт став предметом масового виробництва і всезагального впровадження в різні галузі промисловості.

Гарантії якості від англійського виробника До цього дня компанія DeVilbiss вважається одним з лідерів у виробництві професійного фарбувального обладнання. Під логотипом бренду щодня випускається понад тисячу фарбопультів. При цьому кожен пристрій збирається з використанням ручної праці. Виробництво автоматизоване, проте ряд операцій залишається на плечах живих людей.

Придбати фарбопульт DeVilbiss - це зробити вибір на користь гарантованої якості і надійності. Виробник налагодив власний багатоетапний контроль якості, який не допускає попадання на ринок несправних або непродуктивних інструментів. Кожна партія продукції ретельно перевіряється фахівцями компанії.

Незважаючи на вже широкий асортимент бренду, його щороку поповнюються нові моделі. Єдиними постійними речами є висока якість, гарантована самою компанією, та незмінна технологія фарбування HLVP.

Основні переваги технології фарбування HLVP Фарбопульти DeVilbiss з технологією фарбування HLVP можуть похвалитися підвищеною ємністю резервуара та низьким тиском. Сама технологія була вперше застосована для фарбопультів ще в 80-х роках минулого століття, але досі не втратила своєї актуальності. Фарбопульти, що працюють за системою HLVP, передають на робочу поверхню принаймні 65% фарби. Це можна пояснити високим тиском всередині пульта і низьким тиском на виході. Таким чином, фарбопульти від англійського бренду турбуються про здоров'я своїх власників, а також про екологію.

Серед інших переваг технології фарбування можна виділити:

  • Економію фарби завдяки мінімальним втратам робочого матеріалу при фарбуванні поверхонь;
  • Відсутність або мінімальна кількість хмари, яка є звичайною для більшості фарбопультів;
  • Мінімальна кількість сміття і забруднень на фарбованій поверхні та навколо неї під час виконання робіт.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати малярний пістолет "ДеВілбіс", який ідеально підходить для ваших конкретних потреб і вимог. Ми готові запропонувати нашим клієнтам широкий вибір малярних пістолетів, включаючи такі популярні моделі:

  • Малярний пістолет Devibiss GTi Pro Lite. Ця модель є флагманом компанії і втіленням найновіших технологічних ідей інженерного відділу. Вага пістолета всього 445 грамів, що значно менше, ніж у інших моделей. Водночас він є дуже універсальним і чудово підходить для фарбування, водоемульсійної фарби, грунту та інших складів;
  • Серія GTi Pro. Ці малярні пістолети є другими за важливістю та новизною у бренду. Вони мають такий же високий рівень універсальності, але вага з прикрученим резервуаром приблизно вдвічі вище, ніж у легкої моделі. Вони можуть працювати з розчинниками на водній основі або розчинників. Електричний привід;
  • Інші популярні моделі. Серед них можна виділити "ДеВілбіс" PRi Pro, який призначений тільки для розпилення грунтових матеріалів, серію Sri, спеціалізовану на точковому ремонті, FLG 5, який є найбюджетнішим універсальним малярним пістолетом і т.д.

Будь-то вам потрібен малярний пістолет для фарбування автомобіля, ремонту в квартирі або для будь-яких інших цілей, у Києві та по всій Україні ви не знайдете такого ж широкого вибору продукції DeVilbiss, як у інтернет-магазині Sayerlack.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що зможете придбати електричний малярний пістолет в Україні за доступною ціною. Ми пропонуємо широкий вибір моделей оригінальної якості від англійського бренду, найбільш доступні ціни та швидку доставку по всій країні.

Якщо у вас залишилися питання або ви бажаєте отримати детальну консультацію з вибору малярного пістолета, звертайтеся за контактними номерами, і наші фахівці магазину допоможуть вам зробити найвигіднішу покупку. Поспішайте звертатися!