Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Шпатлівки

В категорії немає товарів

Продовжити

Шпаклівка для дерева Borma - це універсальна композиція на водній основі, вироблена італійською компанією Borma Wachs. Екологічно чиста і без запаху, шпаклівка наноситься на дерев'яну основу за допомогою спеціального шпателя, пензля або розпилювача. Перед застосуванням композицію слід змішати з невеликою кількістю води. Нанесена на деревину шпаклівка вирівнює всі нерівності і готує матеріал до подальшої обробки.

Сфера застосування шпаклівки Купити шпаклівку для дерева можна для обробки будь-яких сортів деревини. Вона може використовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Швидко сохне і після повного висихання має невелике зволоження. При необхідності композицію можна нанести другим шаром на вже висохшу шпаклівку. Після повного висихання її можна додатково покрити грунтівками, лаками, оліями та іншими матеріалами.

Шпаклівка для дерева Borma використовується для:

  • Відновлення невеликих і середніх механічних дефектів дерев'яної поверхні;
  • Підготовки дерев'яного виробу до подальшої обробки фарбувальними матеріалами;
  • Обробки шпонованих поверхонь.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір кольорових відтінків шпаклівки. Вибір конкретного відтінку залежить від кольору самої деревини. Рекомендується придбати варіант, що точно відповідає кольору деревини або відтінку, який на два відтінки темніший. Це забезпечить гарний декоративний ефект і збереже природну красу дерев'яної поверхні.

Шпаклівка для дерева: найкращий вибір і доступні ціни в Україні Потрібна якісна шпаклівка для дерева для зовнішніх робіт або відновлення внутрішніх поверхонь? В інтернет-магазині Sayerlack знайдеться десяток підходящих сумішей для вас. Ми реалізуємо лише оригінальну італійську продукцію з гарантіями якості від виробника. Купуючи у нас, ви можете розраховувати на:

  • Якісний продукт від італійського бренду Borma Wachs;
  • Конкурентоспроможні ціни на весь асортимент;
  • Широкі можливості вибору за типом, обсягом і кольоровим відтінком шпаклівки;
  • Безкоштовні консультації експерта.

Тут ви зможете придбати шпаклівку, що ідеально Вам підходить для фарбування, відновлення та підготовки дерев'яних основ. Доставка здійснюється не тільки в Києві, але й по всій Україні. У разі виникнення питань, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, і вам нададуть детальну консультацію.