Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Клеї та шпатлівки

В категорії немає товарів

Продовжити

Шпатлювання використовується для заповнення порожнеч, щілин, отворів та інших дефектів у деревині. Якщо у майбутньому Ви плануєте фарбувати дерев'яну поверхню, рекомендується попередньо обробити зашпатльовані місця шліфувальним папером. Фарба повністю приховає відновлені ділянки, тоді як морилка залишить їх видимими. Щоб уникнути цього, Ви можете використовувати шпатлювальну масу з відповідним відтінком під деревину.

Що стосується клею, його слід використовувати для аккуратного з'єднання кількох дерев'яних елементів конструкції. Використання якісного клею дозволить уникнути видимих з'єднань і створити враження абсолютної цілісності конструкції. На ринку сьогодні найпопулярнішим можна вважати клей ПВА ДЗ. Цей склад прекрасно підходить для роботи як з деревиною м'яких сортів, так і з твердих порід дерева.

Якісні клеї та шпатлівки для внутрішніх і зовнішніх робіт

Інтернет-магазин Sayerlack.in.ua пропонує Вам якісні клеї та шпатлівки Borma Wachs, а також продукцію від ряду інших відомих виробників. Ми працюємо тільки з перевіреними та надійними постачальниками, надаючи гарантії якості на кожну товарну позицію. Каталог магазину пропонує широкий вибір матеріалів для роботи з деревом як усередині приміщень, так і при зовнішньому реставруванні.

У нас Ви знайдете наступні категорії товарів:

  • Водна шпатлівка. Матеріал на водній основі, що має відмінні в'яжучі властивості і не має жодного впливу на навколишнє середовище або здоров'я людини. Водні шпатлівки - це найуніверсальніше і технологічне рішення на сучасному ринку. Поставляється в різних варіаціях відтінків, що дозволяє підібрати підходящий варіант для будь-яких сортів деревини.
  • Прозора шпатлівка. Тут відсутні будь-які фарбуючі пігменти. Матеріал прозорий, тому повністю зберігає природну текстуру дерева.
  • Клеї. Універсальні клеєві склади для роботи з дерев'яними конструкціями та елементами. Висока швидкість висихання, надійність та повна екологічність.

Не можете визначитися з вибором? Зв'яжіться з нашим менеджером і отримайте детальну консультацію з будь-якого питання, яке Вас цікавить.