Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Профільне шліфування

В категорії немає товарів

Продовжити

Компанія Sia Abrasives (Швейцарія) є найбільшим європейським виробником абразивних матеріалів, який більш як 125 років спеціалізується на розробці ефективних технологій абразивної обробки поверхонь. Застосування прогресивних підходів до управління, чітке розуміння потреб ринку, висококваліфіковані фахівці - все це сприяє комерційному успіху компанії Sia Abrasives та дозволяє рік за роком збільшувати обсяги продажу абразивних матеріалів.

Профільне шліфування є важливою частиною процесу роботи з деревиною. В асортименті інтернет-магазину Sayerlack.in.ua представлені різноманітні абразивні матеріали, термостійкий клей та поліуретанові диски.

Станьте нашим клієнтом і отримайте якісні абразивні матеріали для профільного шліфування від Sia Abrasives. Наші фахівці завжди готові допомогти вам з правильним вибором матеріалів і надати технічну консультацію. Обробляйте деревину професійно та ефективно з високоякісними абразивними матеріалами. Ви завжди можете отримати необхідну технічну консультацію фахівців інтернет-магазину Sayerlack.in.ua.