Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Полірування

В категорії немає товарів

Продовжити

Компанія Sia Abrasives (Швейцарія) - найбільший європейський виробник абразивних матеріалів. Прогресивні підходи до управління, чітке розуміння потреб ринку, висококваліфіковані фахівці - все це сприяє комерційному успіху компанії Sia Abrasives та дозволяє щороку збільшувати обсяги продажу абразивних матеріалів.

У розділі "Полірування" інтернет-магазину абразивних матеріалів Sayerlack.in.ua ви знайдете все необхідне для процесу полірування деревини, починаючи від абразивів до спеціальних засобів (полірувальні пасти та спреї-розчинники). Полірувальні круги можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як вовна, полімерна основа, полірувальні круги з губки). Фахівці інтернет-магазину Sayerlack.in.ua допоможуть вам підібрати потрібні матеріали для полірування, надаючи детальну консультацію. Завдяки широкому асортименту продуктів для полірування деревини, ви знайдете все необхідне, економлячи при цьому свій час. Полірувальні фінішні пасти підбираються індивідуально для процесу в залежності від полірувальних абразивів та типу деревини.