Допомагайте Україні. Хто якщо не ви це може зробити? Дякуємо Вам! Якщо не можете знайти кому можна довіряти: war.ukraine.ua

Нескінченні стрічки та елементи шліф-утюжка

В категорії немає товарів

Продовжити

Корпорація SIA, зі штаб-квартирою у місті Фрауенфельд, Швейцарія, входить до трійки провідних світових постачальників абразивних матеріалів. Вона розробляє, виробляє та пропонує повні набори абразивних матеріалів, адаптованих до конкретних вимог та застосувань у таких галузях, як авторемонт, обробка деревини, металообробка, виготовлення панелей та інше.

У інтернет-магазині Sayerlack.in.ua представлений великий вибір професійних абразивних матеріалів від Sia Abrasives. У нас ви можете придбати безкінечні стрічки та комплектуючі для шліф-утюжка разом з технічною консультацією спеціаліста щодо правильного вибору матеріалів та їх застосування. У нашому інтернет-магазині представлені поліуретанові стрічки для шліф-утюжка, фетр, підкладки під шліфовальний утюжок та багато іншого для професійної роботи з поверхнею деревини. Абразивні матеріали мають відмінну еластичність і легко набирають потрібну форму. Крім того, безкінечні стрічки та інші комплектуючі шліф-утюжка від Sia Abrasives мають підвищений ресурс роботи, що забезпечує їхню надійність у роботі.